Kontakt | Adeco

Proizvodnja motornih i industrijskih ulja i specijalnih tečnosti

Proizvodni program +

Kontakt

ADECO doo 

Temerinski put 109 

21127 Novi Sad Srbija

Tel. +381 (0)21 678 00 80

 Fax. +381 (0)21 641 16 41 

E-mail: office@adeco.rs

E-mail: webshop@adeco.rs

Radno vreme: Ponedeljak - Petak od 7 do 16 h

Maloprodaja: Ponedeljak - Petak od 7 do 16 h


Slanje u toku ...

Hvala!
Uspešno ste poslali poruku.
Očekujte odgovor u najkraćem roku.

Kontakt osobe:

Sanja Obradović
Asistent veleprodaje
Mob. +381 (0)62 415 013
prodaja@adeco.rs

Kristina Šimon
Saradnik na poslovima nabavke, uvoza i izvoza
Mob. +381 (0)62 548 334
kristina.simon@adeco.rs

Olga Drčelić
Export Assistant
Mob. +381 (0)63 685 196
export@adeco.rs

Stevo Ćazić
Komercijalista, Teritorija: Srem i Mačva
Mob. +381 (0)63 685 216
stevo@adeco.rs

Radovan Vlajković
Marketing menadžer
Mob. +381 (0)63 86 11 676
radovan.vlajkovic@adeco.rs

Novak Eraković
Export Manager
Mob. +381 (0)63 685 289
novak@adeco.rs

Aleksandar Kekić
Inženjer razvoja, tehničke podrške i primene maziva
Mob. +381 (0)62 415 008
primena@adeco.rs

Milana Đuričić
Direktor sektora upravljanja kvalitetom
Mob. +381 (0)62 415 103,
milana@adeco.rs

Miloš Gvozdenović
Komercijalni direktor
Mob. +381 (0)63 685 314
milos@adeco.rs

Gordana Sentin
Koordinator prodaje
Mob. +381 (0)63 430 631
gordana@adeco.rs

Slobodan Bajić
Komercijalista, Teritorija: Bačka i Banat
Mob. +381 (0)62 415 004
slobodan@adeco.rs

Dragan Nešković
Komercijalista, Teritorija: Beograd i okolina
Mob. +381 (0)62 415 825
dragan.neskovic@adeco.rs

Igor Ristić
Komercijalista, Teritorija: Istočna Srbija
igor.ristic@adeco.rs
Mob. +381 (0)62 415 826

Dragan Babić
Menadžer domaće prodaje
Mob. +381 (0)62 415 001
dragan.babic@adeco.rs

Lazar Nestorović
Sales Manager
Mob. +381 (0)62 415 823
lazar.nestorovic@adeco.rs

Mirela Pušić
Direktor proizvodnje
Mob. +381 (0)63 685 316
mirela@adeco.rs

Mioljka Jugović
Rukovodilac računovodstva i finansija
+381(21)687 00 80
mioljka@adeco.rs

Nikola Gvozdenović
Direktor
+381(21)687 00 80
nikola@adeco.rs